unfiform

Nieuws SV AVRM

Schieten met de Izhmash TIGR snipergeweer .308win

Izhmash TIGR snipergeweer in .308win / 7,62 x 51 NATO.  

De Tigr is de civiele uitvoering van de beroemde Dragunov SVD maar dan in makkelijker verkrijgbare en ballistisch superieure .308win.
Dit wapen is zeldzaam vanwege korte tijd dat deze beschikbaar was voor de schietsport. De Importeur destijds was Waffen Schumacher uit Duitsland en de import werd gestaakt vanwege moeizame levering door Izhmash. Deze Tigr is voorzien van twee richtkijkers. Zowel een originele 6 x 40 Tigr richtkijker (kruis rood verlicht dmv 1 AA batterij) en een 8 x 40 Dragunov (verlicht) richtkijker, een Harris bi-pod, een Dragunov butt plate voor betere grip en verlenging van de kolf en een 10 schots patroonhouder.

Izhmash Tigr

Izhmash Tigr
Izhmash Tigr
Izhmash Tigr
Izhmash Tigr
Izhmash Tigr
Izhmash Tigr
Izhmash Tigr


NAAR BOVEN
NAAR BENEDEN

svavrm

klik voor feedback
OSenseO-Sense
Cookies maken het eenvoudiger voor ons om onze diensten te leveren. Met het gebruik van onze diensten geef je ons toestemming om cookies te gebruiken.
Meer informatie Accepteren Weigeren